Metatag Path (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Override
cs: Překrýt

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název
