Metatag Path (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Override
gl: Sobreescribir

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
