Metatag Path (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: Machine-readable name
hi: मशीन पठनीय नाम
