Metatag Path (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Override
hr: Nadvladaj

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv
