Metatag Path (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Override
hu: Felülírás

en: !name field is required.
hu: „!name” mezőt ki kell tölteni.

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név
