Metatag Path (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Override
lt: Perrašyti

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas
