Metatag Path (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Override
nl: Overschrijven

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam
