Metatag Path (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: Override
oc: Suplantar

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma
