Metatag Path (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Override
pl: Nadpisz

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna
