Metatag Path (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Override
pt: Sobrescrever

en: !name field is required.
pt: O campo !name é obrigatório.

en: Machine-readable name
pt: Nome legível de máquina
