Metatag Path (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Override
ro: Înlocuieşte

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.

en: Machine-readable name
ro: Nume care poate fi citit de mașină
