Metatag Path (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Pages
ru: Страницы

en: Override
ru: Переопределить

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация

en: Machine-readable name
ru: Машинное имя
