Metatag Path (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Override
uk: Перевизначити

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва
