Metatag Path (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Override
vi: Ghi đè

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Machine-readable name
vi: Tên có thể được máy nhận diện
