Metatag Replace (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Confirm
af: Bevestig

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Search
af: Soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde
