Metatag Replace (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Search
am: ፈልግ
