Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Search
ast: Guetar

en: Field
ast: Campu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Content type
ast: Triba de conteníu
