Metatag Replace (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Confirm
bn: নিশ্চিত করুন

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ
