Metatag Replace (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Search
bs: Pretraga

en: Field
bs: Polje

en: Keywords
bs: Ključne riječi

en: Content type
bs: Tip sadržaja
