Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Confirm
ca: Confirma

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Search
ca: Cerca

en: Field
ca: Camp

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Abstract
ca: Resum

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
