Metatag Replace (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Search
cs: Hledat

en: Field
cs: Pole

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Replace
cs: Nahradit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args
