Metatag Replace (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Title
da: Titel

en: Confirm
da: Bekræft

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Search
da: Søg

en: Field
da: Felt

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Content type
da: Indholdstype

en: Replace
da: Erstat

en: Abstract
da: Resume

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
da: Der opstod en fejl under behandlingen af @operation med argumenterne: @args
