Metatag Replace (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Confirm
eo: Konfirmu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Search
eo: Serĉu

en: Field
eo: Kampo

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj
