Metatag Replace (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Search
eu: Bilatu

en: Field
eu: Eremua

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Replace
eu: Ordeztu

en: All Tags
eu: Etiketa guztiak
