Metatag Replace (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Search
he: חיפוש

en: Field
he: שדה

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Replace
he: החלפה
