Metatag Replace (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Confirm
hi: सुनिश्चित

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Search
hi: खोज

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार
