Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Search
ka: ძიება

en: Field
ka: ველი

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი
