Metatag Replace (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Search
kk: Іздестіру

en: Field
kk: Өріс

en: Keywords
kk: Кілтсөздер
