Metatag Replace (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Field
km: វាល

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា
