Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Field
ku: خانە

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک
