Metatag Replace (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Search
lv: Meklēt

en: Field
lv: Lauks

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Replace
lv: Aizvietot
