Metatag Replace (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka
