Metatag Replace (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Search
mn: Хайх

en: Field
mn: Талбар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг
