Metatag Replace (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Search
mr: शोध
