Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू
