Metatag Replace (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Search
oc: Recercar

en: Field
oc: Camp

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Abstract
oc: Resumit

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
