Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Confirm
ps: تاييد

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Search
ps: لټون

en: Keywords
ps: آرويىونې
