Metatag Replace (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Confirm
sr: Потврди

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага
