Metatag Replace (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Confirm
sv: Bekräfta

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Search
sv: Sök

en: Field
sv: Fält

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Replace
sv: Ersätt

en: Case Sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Abstract
sv: Abstrakt

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
