Metatag Replace (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Confirm
tr: Onayla

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Search
tr: Ara

en: Field
tr: Alan

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Replace
tr: Değiştir
