Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: All Tags
ug: بارلىق خەتكۈشلەر
