Metatag Replace (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Search
uk: Пошук

en: Field
uk: Поле

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Replace
uk: Замінити

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Abstract
uk: Анотація

en: Confirm Replace
uk: Підтвердження заміни

en: All Tags
uk: Всі теґи

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Exact Match
uk: Точний збіг
