Metatag Replace (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Search
ur: تلاش
