Metatag Replace (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Search
ar: بحث

en: Field
ar: الحقل

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Content type
ar: نوع المحتوى
