Metatag Replace (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Search
be: Пошук

en: Field
be: Поле

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Content type
be: Тып змесціва
