Metatag Replace (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Search
bg: Търси

en: Field
bg: Поле

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Content type
bg: Тип на съдържанието
