Metatag Replace (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Confirm
bo: གཏན་ཁེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Search
bo: འཚོལ

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Replace
bo: བརྗེ་བ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
