Metatag Replace (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།
