Metatag Replace (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Confirm
el: Επιβεβαίωση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Field
el: Πεδίο

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Replace
el: Αντικατάσταση
