Metatag Replace (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Search
et: Otsing

en: Field
et: Väli

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Replace
et: Asenda

en: Abstract
et: Abstraktne
